Лише 18+ Авторизований продавець PML (МОЗ ЧР) Акредитована лаб. VŠCHT

Якість і безпека

Дешевий кратом vs. якісний: ціна за грам, великі упаковки та як розпізнати легального продавця

З чого складається ціна кратому в Чехії, чому ви не знайдете упаковки 1 кг та «опт для всіх», скільки коштує грам у нашому асортименті та за якими ознаками розпізнати якісний і легальний продукт.

Коротко

«Дешевий кратом», «найдешевший кратом», «кратом 1 кг» - це запити, на які відповідають переважно пропозиції поза чеським регулюванням. У легального кратому в Чехії ціна складається з конкретних, перевірюваних статей: дозвіл та облік, лабораторний протокол кожної партії, упаковка до 50 г із приписаним маркуванням, перевірка віку та ПДВ. Ця стаття показує, з чого складається ціна, скільки в нас коштує грам (актуальна таблиця нижче), чому не існує легальної кілограмової упаковки і за якими ознаками розпізнати якісний продукт.

З чого складається ціна кратому

  • Сировина та походження. Ціна листа з Індонезії залежить від регіону, відбору листа та обробки; у сортів із відбором зрілішого листа (наприклад, Maeng Da) вона вища.
  • Лабораторний протокол кожної партії. Аналіз вмісту алкалоїдів (HPLC), важких металів (ICP-MS), мікробіології та мікотоксинів в акредитованій лабораторії коштує тисячі крон на партію - а партії через ліміт упаковки невеликі.
  • Дозвіл, облік, нагляд. Ліцензований продавець веде облік кожної партії та продажу, сплачує адміністративні збори і підлягає перевіркам.
  • Упаковка та маркування. Упаковка не більше 50 г, позначення психомодулюючої речовини, номер партії, обов'язкова інформація та попередження на помітній частині упаковки.
  • Перевірка віку та логістика. Перевірка особи під час онлайн-покупки та доставка з контролем віку коштують дорожче за анонімну посилку.
  • Податки. Кратом оподатковується за основною ставкою ПДВ. Проєкт Lex Kratom передбачає з 2027 року акциз 2 Kč за грам порошку (100 Kč на упаковку 50 г) і 10 Kč за грам екстракту.

Коли якась із цих статей відсутня, ціна падає - але разом із нею і те, що ви за неї отримуєте: відомий склад, ідентифікованого продавця та можливість рекламації.

Ціна за грам у нашому асортименті

Таблиця генерується з актуального прайсу та протоколів; більша упаковка виходить дешевшою в перерахунку на грам, екстракт перераховується на мілілітр.

Ціна кратому за грам у нашому асортименті (актуальний прайс)
Товар Фасування Ціна Ціна за г / мл Мітрагінін (COA)
Zelený thajský Порошок 50 g 470 Kč 9,4 Kč/g 1,28 %
Zelená Sumatra Порошок 50 g 490 Kč 9,8 Kč/g 1,32 %
Zelená Maeng Da Порошок 50 g 500 Kč 10,0 Kč/g 1,38 %
Červená Maeng Da Порошок 50 g 520 Kč 10,4 Kč/g 1,42 %
Zelený thajský Порошок 25 g 260 Kč 10,4 Kč/g 1,28 %
Zelená Sumatra Порошок 25 g 270 Kč 10,8 Kč/g 1,32 %
Zelená Maeng Da Порошок 25 g 280 Kč 11,2 Kč/g 1,38 %
Bílá Maeng Da Порошок 50 g 560 Kč 11,2 Kč/g 1,55 %
Červená Maeng Da Порошок 25 g 290 Kč 11,6 Kč/g 1,42 %
Bílý slon Порошок 50 g 580 Kč 11,6 Kč/g 1,49 %
Bílá Maeng Da Порошок 25 g 310 Kč 12,4 Kč/g 1,55 %
Zelený Rurut Nano Нано 50 g 640 Kč 12,8 Kč/g 1,46 %
Bílý slon Порошок 25 g 320 Kč 12,8 Kč/g 1,49 %
Zelený Rurut Nano Нано 25 g 360 Kč 14,4 Kč/g 1,46 %
Kratom Extrakt 10 ml zelený Екстракт 10 ml 490 Kč 49,0 Kč/ml 12 %

Ціни з ПДВ на дату перегляду, відсортовано від найнижчої ціни за грам. Вміст мітрагініну - значення з COA поточної партії. Максимальний розмір упаковки за постановою - 50 г.

Чому ви не знайдете 1 кг, «опт для всіх» і «3+1»

Постанова обмежує споживчу упаковку психомодулюючої речовини 50 г. Кілограмові пакети, «оптові» пропозиції для приватних осіб та акції за обсяг тому або поза чеським регулюванням, або суперечать його сенсу - регулювання має перешкоджати стимулюванню споживання, а не підігравати йому. З тієї самої причини у психомодулюючих речовин істотно обмежена реклама: вона не може містити медичних тверджень, виразів на кшталт «натуральний» чи «віталізуючий» і не може бути націлена на неповнолітніх. Ціну в нас формують упаковка та партія; можлива зміна ціни стосується упаковки, ніколи «дії» і ніколи не спонукає до більшого споживання.

Коли дешевий кратом підозрілий

  • ціна за грам помітно нижча за витрати на тестування та ліцензований продаж,
  • немає сертифіката аналізу з номером партії, або він лише «загальний»,
  • упаковка понад 50 г, «кіло», «опт» для приватних осіб,
  • продавець не має фізичного магазину та ліцензії, перебуває за кордоном або його неможливо знайти - див. Ввезення кратому до Чехії,
  • продаж без перевірки віку, в автоматі або у «вечірці» - див. де кратом продавати не можна,
  • опис обіцяє дію, «силу» або «extra strength».

Як розпізнати якісний кратом: контрольний список

  1. Протокол партії. Вміст мітрагініну та 7-OH, важкі метали, мікробіологія, мікотоксини, дата та лабораторія. Як його читати: COA у кратому.
  2. Ліцензія та фізичний магазин. Дозвіл Міністерства охорони здоров'я та адреса магазину, який можна відвідати.
  3. Походження та обробка. Регіон, колір жилки, помел - фактичні дані, а не історії.
  4. Маркування за законом. Позначення психомодулюючої речовини, номер партії, обов'язкова інформація, інструкція з використання, упаковка до 50 г.
  5. Жодних обіцянок. Якісний продавець описує факти; дію описує лише обов'язковий текст.
  6. Зберігання та термін придатності. Упаковка, що закривається, непрозора, зазначений термін придатності - див. Зберігання кратому.

Часті запитання

Чому кратом після регулювання подорожчав?

Через статті, яких раніше не було: протокол кожної партії, ліцензія та облік, маркована упаковка до 50 г, перевірка віку. З 2027 року до цього за проєктом Lex Kratom додасться акциз.

Де найдешевший кратом?

Найнижчу легальну ціну за грам ви знайдете в таблиці вище; у порошку більша упаковка виходить дешевшою. Пропозиції значно нижчі за цей рівень зазвичай без протоколу, без ліцензії або з-за кордону.

Чи можу я купити кратом оптом?

Як споживач - ні, упаковка обмежена 50 г. Опт можливий лише між власниками дозволів.

Чи є у вас знижки чи акції?

Ціну формують упаковка та партія; актуальні ціни за грам - у таблиці. Реклама психомодулюючих речовин обмежена законом, тому в нас ви не знайдете акцій, що спонукають до більшого споживання.

Дорожчий кратом автоматично якісніший?

Ні. Якість підтверджує протокол партії, а не ціна. Порівнюйте вміст алкалоїдів і чистоту в COA та ціну за грам.

Джерела

  • Постанова № 448/2025 Sb. - упаковка, маркування та інформація для споживача щодо психомодулюючих речовин.
  • Постанова уряду № 456/2025 Sb. про перелік психомодулюючих речовин.
  • Міністерство фінансів ЧР (17.06.2026). Пресреліз до проєкту Lex Kratom (акциз, ПДВ).
  • ČSN EN ISO/IEC 17025 - акредитація випробувальних лабораторій.

Шукаєте конкретний товар? Увесь асортимент - у каталозі.

Відпустіть, щоб прикріпити
Консультація Vivadzen
Ваші звернення

Звернень ще немає. Напишіть нам - відповімо!

Ваш відгук побачить не менеджер, з яким ви спілкувались, а керівник служби турботи - він особисто розгляне ситуацію і вживе заходів.
✅

Відгук передано керівнику служби турботи. Дякуємо - це справді важливо, ми зробимо висновки.

Вітаємо! 👋

Поставте питання про товар, наявність, доставку чи ваше замовлення - консультант відповість прямо тут.

Оцініть консультацію